В уряді пояснили, як отримати гроші за субсидію через «Ощадбанк»

У березні 2019 року біля 4 млн домогосподарств зможуть отримати субсидії в грошовій формі. Пенсіонерам виплата буде здійснюватися Пенсійним фондом, інші громадяни отримають переказ через «Ощадбанк».

Як повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики України, в середньому виплати в березні за лютневу субсидію складуть близько 1,5 тис. грн. Аналогічні виплати будуть видаватися в квітні за березень, і травні за останній місяць опалювального сезону – квітень.

Особи, які не одержують пенсії, зможуть отримати гроші в будь-якому відділенні АТ «Ощадбанк» як грошовий переказ через внутрішньодержавну платіжну систему «Система термінових переказів  Швидка копійка», або на поточні рахунки в АТ «Ощадбанк» в будь-який зручний для себе час.

Виплата житлових субсидій у готівковій формі пенсіонерам буде здійснюватися органами Пенсійного фонду України, одночасно з пенсіями і таким же шляхом – або перерахування коштів на пенсійні рахунки в уповноважених банках, або виплатою через поштові відділення, в тому числі з доставкою додому.


Нагадаємо, 17 січня уряд ухвалив політичне рішення – із березня у порядку експерименту почати видавати населенню гроші за субсидії на руки. Кожен місяць буде виплачуватися близько 6 млрд гривень.

В уряді вже попередили, що працюють над механізмами для протидії некоректного використання «живих грошей», які українці отримають за монетизацію субсидій для оплати за житлово-комунальні послуги.

За матеріалами сайту UaNews.